045-33263035

سرویس های توان پاکان

تامین نیروی انسانی نظافت، اسباب كشی، مهماندار مجالس، خشكشويی و اتوشویی البسه و منسوجات، قاليشويی و مبل شويی

توان پاکان برای نظافت منزل، محل کار، مشاعات آپارتمان، اسباب کشی و مهماندار مجالس شما نیروهای آموزش دیده تخصیص می دهد. توان پاکان البسه و منسوجات خانگی شما را از درب منزل تحویل می گیرد میشورد، اتو می کند و درب منزلتان تحویل می دهد. توان پاکان فرش، قالی و مبلمانتان را با بالاترین تکنولوژی روز بدون آسیب به رنگ و الیاف، میشورد، رفو و رنگرزی می کند. توان پاکان این خدمات را با پرداخت در محل و با تخفیف پرداخت آنلاین ارائه میدهد و در صورت نارضایتی پولتان را باز می گرداند. همین حالا سفارش دهید و از تخفیف سفارش آنلاین بهره ببرید.

سرویس های اداری و تجاری

مجموعه توان پاکان از سالن آرایش شما تا بیمارستان های دولتی توانایی ارائه سرویسها را به صورت کاملا مکانیزه و صنعتی با دستگاه های پیشرفته را دارد. ما با اسکرابر های سرنشین دار، کف شوی های صنعتی، جارو های مکنده آب صنعتی، واترجت های آب گرم، خشک شوی های صنعتی، اتو غلطک، دستگاه قالیشویی اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، دستگاه پله برقی شوی و پولیشرها کار میکنیم. ما با افتخار آماده همکاری با سازمان های دولتی، اماکن عمومی، شرکت های خصوصی، برج های تجاری و مسکونی، هتلها و بیمارستانها هستیم.

خشک شویی سازمانی

تخصص ما، از شستشوی و اتو کردن البسه تولیدی شما تا ملافه های بیمارستان ١٠٠٠ تختخوابی می باشد.

نظافت صنعتی

ما از تجربه و توان جاروب و شستشوی محوطه بیرونی، کف سالن ها و انبارهای کارخانه گرفته تا جمع آوری و انتقال مواد و شستشوی تخصصی مخازن، لوله ها و مبدل های حرارتی برخورداریم.

مهماندار و هتلداری

متخصصین ما دارای مهارت های اجتماعی و دانش مربوطه، مسلط به زبان های خارجی، روانشناسی جهانگردی و روابط عمومی بالا می باشند.

ویژگی هايی كه توان پاکان را متمايز می كند

تامین نیروی انسانی خدماتی و مهمانداری متخصص

متخصصینی که برای ارائه خدمات نظافت و مهمانداری از طریق توان پاکان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند، ملزم به گذارندن دوره‌های آموزشی ویژه هستند. همچنین سوابق آنها قبل از پیوستن به توان پاکان و کیفیت عملکردشان در ارائه خدمات به دقت بررسی می‌شود.

خشکشویی درب تا درب

توان پاکان البسه و منسوجات شما را از درب منزل تحویل می گیرد میشورد، اتو می کند و درب منزلتان تحویل می دهد. ما البسه و منسوجات شما را به تفکیک نوع پارچه، نوع رنگ جدا کرده و با پیشرفته ترین تکنولوژی روز و تخصصی ترین مواد شوینده، سرویس درخواستی را انجام می دهیم.

قالیشویی و مبل شویی پیشرفته

تیم ما با استفاده از دستگاههای اتوماتیک قالیشویی و آبگیری پیشرفته، خدمات خود را توسط کارشناس کنترل کیفی تضمین می نماید. ما مبلمان و صندلی ناهار خوریتان را با بخارشوی صنعتی در منزل بدون آسیب به پارچه با بهترین مواد شوینده فاقد رنگ و بو میشوریم و سریع خشک می کنیم.

اسباب کشی و جابجایی آسان، سریع و بدون خسارت

اسباب ‌کشی برای بیشتر خانم‌ها شبیه کابوس است، به ویژه اگر هر سال بخواهند از یک خانه به خانه دیگر بروند ولی شما می‌توانید با سفارش نیروهای متخصص اسباب کشی توان پاکان، جابجایی را آسان‌، سریع و بدون خسارت، تجربه كرده و سلامت جسمی خود را تضمین کنید.